Jednym z najbardziej romantycznych i już popularnych świąt na Ukrainie są Walentynki, które obchodzone są 14 lutego. Tego dnia miliony par deklarują swoją miłość raz po raz i wyrażają swoje uczucia poprzez wielkie i małe niespodzianki lub pamiątki.

Tradycja obchodzenia Walentynek w każdym kraju jest inna. Są to słodycze, zabawki, biżuteria i pocztówki, na których zapisane są najcieplejsze i najbardziej pełne czci słowa.

Sklep internetowy Floqueen zbiera całą kolekcję na ten dzień. Prezenty walentynkowe niekoniecznie są drogimi rzeczami. Preferujemy oryginalne, niezwykłe, ciekawe i niekoniecznie kreatywne prezenty, w których cena może być bardzo różna.

Niech będą to niedrogie, ale zawsze piękne pamiątki, które niosą nastrój i wyrażają uczucia dawcy. Prezent walentynkowy można wybrać w sekcji „Zestawy upominkowe”, „pyszne prezenty” lub w specjalnie utworzonym zdjęciu kategorii „Prezent walentynkowy” – prezenty z 14 lutego

Śmieszne prezenty na Walentynki

Prezent na walentynki dla niego praktyczne i ciekawe prezenty, dlatego zalecamy graczom plakaty, akcesoria samochodowe, gadżety, akcesoria skórzane, muszki lub miękkie zabawki. Tanie i fajne prezenty to zestawy upominkowe z kawą i czekoladą, kamienie whisky lub kask do piwa

A także niezwykłe plakaty dla zakochanych par, jeśli na pewno mają 18 lat. Lub pyszne ciastko z piernika, w którym wszystko wywoła uśmiech i podziw.

Oryginalne prezenty na 14 lutego

Miseczki z napisami lub kameleon zawsze będą w zasięgu wzroku. Kiedy twoja połowa wleje gorącą kawę do filiżanki, na powierzchni pojawi się serce lub wyznanie miłości. Zapakuj kubek w świąteczne opakowanie i nie zapomnij napisać kartki walentynkowej.

Kreatywne prezenty walentynkowe czytaj więcej zdjęcie – prezent na Walentynki

Prezenty te zawierają coś, co spowoduje efekt „Wow”. Alternatywnie, wypełnij pokój płonącymi świecami. W komod.ua możesz zamówić świece z pilotem, lampą kolumnową Bluetooth lub świecącą poduszką w kształcie serca. Wszystko to tworzy atmosferę świętowania i romansu. 

Walentynki to dla nas gorący czas i musisz z wyprzedzeniem zachować ostrożność, aby kupić i zamówić dostawę prezentu. Konieczne jest osobiste przedstawienie prezentu na Walentynki, ale jeśli jesteś w innym mieście lub kraju, zrobimy to za Ciebie.