Najlepiej się bawię… w piwnicy mordercy.

Lubisz powieści kryminalne? Czekasz na nowy horror w kinie? Krzyczysz do telewizora „nie idź tam! Schowaj się za firaną!”. Myślisz, że poradziłbyś sobie lepiej niż aktorzy? Sprawdź to. W Escape Room Gdańsk czeka piwnica szaleńca. Calutka do Twojej dyspozycji. Ucieknij z niej… jeśli potrafisz.

Ale o co chodzi? Co za escape room w Gdańsku?

Escape room to pokój pełen zagadek. Kilkuosobowa (2-5 osób) drużyna zostaje w nim zamknięta. Mają godzinę na ucieczkę. Warunkiem wyjścia jest rozpracowanie łamigłówek i współpraca. A jeśli zagadki okażą się zbyt trudne? Żaden problem. Nad uwięzionymi nieszczęśnikami czuwa Mistrz Gry. Jego podpowiedzi pojawią się na ekranie, kiedy tylko grupa będzie ich potrzebować.

A co jeśli boję się horrorów? Chciałbym też wziąć ze sobą dzieci.

Nie ma sprawy! Escape room Gdańsk to zabawa dla każdego. Jeśli nie lubisz towarzystwa sztucznych kończyn a od horrorów masz mdłości… to zapraszamy do „Pułapki Szeryfa”.

Flaga Ameryki powiewa, gwiazdki na kapeluszach błyszczą a zza okna słychać tętent kopyt. Przenieś się na Dziki Zachód. Ucieknij z więzienia skorumpowanego szeryfa. Weź ze sobą rodzinę albo przyjaciół. Nawet Indiana Jones nie działał w pojedynkę.

Czekamy na Was w Gdańsku przy ul. Do Studzienki 28. Zarezerwujcie termin pod numerem 574 345 775. Więcej informacji na naszej stronie http://www.escapegdansk.pl

Widzimy się w Escape Room Gdańsk!