Współczesny klient to klient bardzo wymagający, dla którego przystępna cena towaru lub usługi to zdecydowanie za mało. Nowoczesny odbiorca ceni wygodę i komfort, dlatego w poszukiwaniu idealnego miejsca na urlop czy odbycie podróży służbowej stawia na firmy posiadające w swojej ofercie profesjonalny system rezerwacji. A taki bez wątpienia jest IdoSell Booking, będący wielofunkcyjnym programem zaprojektowanym z myślą o usługodawcach oraz właścicielach obiektów noclegowych. Jego główna idea polega na możliwości rezerwowania noclegów poprzez stronę internetową. Ma być łatwo, przystępnie i czytelnie. Wszystkie te zadania spełnia wyśmienicie.

IdoSell Booking – zarezerwuj nocleg online

IdoSell Booking to system rezerwacji hotelowej, który zezwala potencjalnym klientom na zamówienie noclegu online ze strony internetowej danego obiektu. Odbywa się to w dwóch wariantach. Pierwszy zezwala na rezerwację noclegów online z myślą o właścicielach apartamentów, hoteli, pensjonatów, willi czy domków letniskowych. Drugi z kolei obejmuje zamówienie z podziałem na dni, wychodząc naprzeciw osobom zajmującym się organizacją całodniowych wycieczek, wynajmem samochodów czy czarterem jachtów. Oba te rozwiązania są proste, a korzystanie z nich wręcz intuicyjne. Co ważne – dochodowe, albowiem pozwalają na uzyskiwanie znacznych środków finansowych. Za sprawą IdoSell Booking rozpoczęcie sprzedaży w Internecie będzie prostsze niż kiedykolwiek. Przemawia za tym szereg korzyści i nieocenione możliwości nie nakładające konieczności zakupu serwerów, łączy czy samodzielnych instalacji. Założenie było jasne – ma być prosto i wygodnie.

Co umożliwia IdoSell Booking?

Pośród wielu niekwestionowanych atutów, jakie niesie ze sobą system rezerwacji IdoSell Booking, kilka w szczególności zasługuje na podkreślenie. Po pierwsze, rezerwacja noclegów i usług online na stronie internetowej jest niezwykle łatwa i czytelna. Klienci mają przejrzysty wgląd do dostępności i ceny wybranego obiektu, a co za tym idzie – złożenia zamówienia w dogodnym dla siebie terminie za pomocą Kalendarza Rezerwacji. Po drugie, system IdoSell Booking jest zintegrowany z wieloma witrynami internetowymi, jak TripAdvisor, co zezwala na czerpanie korzyści za pośrednictwem kilku kanałów i jednego panelu administracyjnego. Na wzrost wygody korzystania bezpośredni wpływ mają również bezpieczne płatności online, a także efektywne zarządzanie złożonymi zamówieniami poprzez bieżące monitorowanie klientów o każdorazowej zmianie statusu zlecenia.