Busy do niemiec

Wiele osób szuka tanich połączeń, które bezpiecznie dowiozą pasażerów na trasie Polska – Niemcy. Na rynku jest wielu przewoźników, najczęstszym środkiem transportu są busy.

Czy Busy do niemiec kursują odpowiednio często? Odpowiedź jest bardzo prosta, otóż busy kursują nawet codziennie. Przyjrzymy się opisywanemu przez nas przewoźnikowi. Firma istnieje już ponad 25 lat. Podczas tak wielu lat niebywałego doświadczenia nabrali kierowcy którzy gwarantują bezpieczne przejazdy. Poza bezpieczeństwem ważnym tematem dla pasażerów są koszty podróży.  Koszty transportu busami nie są wysokie. Jednocześnie komfort przejazdu jest imponujący. Busy są wyposażone w 2 strefową klimatyzację, Wi-Fi oraz wygodne, rozkładane fotele. Pojazdy są sprawne technicznie, systematycznie serwisowane. Firma stawia na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo. Firma dbając o wysoką jakość oferowanych usług ubezpiecza swoich pasażerów na czas podróży.

 

Trasa przejazdu

Przewoźnik głównie zabiera osoby z województwa lubelskiego do Niemiec. Poza tym obsługuje takie miasta jak Łódź, Mielec, Mińsk Macowiecki, Częstochowa Kraków i wiele innych. Miasta obsługiwane na terenie Niemiec to między innymi Essen, Frankfurt, Hanower, Mainz, Bochum i kilkadziesiąt innych.

 

Wysoki standard podróży

Firma gwarantuje dotarcie do celu w wygodnych warunkach oraz miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm, punktualność oraz niezawodność to ich cechy charakterystyczne. Standard podróży spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Charakterystyczne cechy przejazdu busem do Niemiec

Usługi oferowane przez przewoźnika to wysoki standard zbudowany na wieloletnim doświadczeniu. Bezpieczeństwo i szybkie dotarcie do celu to elementy które zawsze stanowią priorytet. Z Polski do Niemczech przewoźnik przewiezie Państwa w ciągu 12 godzin. Pojazdy są 8-osobowe i stanowią atrakcyjna alternatywę w porównaniu do transportu autokarami. Transport autokarem trwa zdecydowanie dłużej a komfort przejazdu pozostawia wiele do życzenia.

 

Brak limitu kilogramowego dla bagażu

Wartym odnotowania jest fakt że przewoźnik nie wprowadził limitu kilogramowego dla przewożonego bagażu. Fakt ten doceniają podróżni którzy zabierają ze sobą walizki sporych gabarytów. Transport bagażu w tranporcie lotniczym wiaże się z wysokimi opłatami. Wybierając busy podróżni zdecydowanie oszczędzają i komfortowo mogą zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy. Na przewozydoniemiec.pl możecie sprawdzić szczegóły opisywanego przewoźnika.