Początkowe lata pracy portalu były trudne. Wyczerpująca praca, determinacja współtwórców pozwoliły stworzyć świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących biura rozliczeniowego. U nas na stronie w jednym miejscu znajduje się wiele biur księgowych. Na naszej stronie www możesz sprawdzić cenniki za usługi księgowe w kilku biurach rozliczeniowych. Od 2001 r oferujemy profesjonalne usługi księgowe w różnym zakresie. Oferujemy zarówno pełną księgowość jak również uproszczoną. Proponujemy naszym klientom profesjonalne usługi w zakresie księgowości, rozliczeń, płac czy porządkowania dokumentów. Przeszło 20 lat w branży umożliwiło nam na ugruntowanie swojej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam klienci z całego kraju. Mamy ważne ubezpieczenie oc z tytułu wykonywanych czynności. Pomagamy w sprawach związanych z minimalizacją podatków. Nie jesteśmy szablonowi jak większość biur rachunkowych. Poznaj cennik usług księgowych kilku biura rachunkowych z Portalem Znany Księgowy.

 

Oferta cenowa portalu:

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Nasze biuro księgowe prowadzi obsługę kadrową w zakresie: sporządzanie umów o pracę; opracowanie umów cywilnoprawnych; opracowanie oświadczeń zgodnie z kodeksem pracy; sporządzenie świadectw pracy; prowadzenie teczek osobowych pracowników; prowadzenie kartotek wynagrodzeń, prowadzenie kartotek urlopów pracowniczych; ewidencja świadectw lekarskich; prowadzenie kartotek ewidencji czasu pracy; skierowanie na badania lekarskie;

sprawdzenie dokumentów historycznych pracownika; kursy pracowników w dziedzinie bhp i ppoż.

Biuro księgowe Znany Księgowy oferuje szeroki zakres usług księgowych. Zapewniamy satysfakcję klientów przy każdym rodzaju współpracy. Przedsiębiorą otwierającym działalność gospodarczą świadczymy prowadzenie księgowości przez jeden miesiąc na świetnych warunkach. Ze względu na różnorodność podmiotów gospodarczych, form prawnych, zagadnień księgowych, a także wielkość firm, ciężko jest ustalić jeden cennik, który mógłby zostać zastosowany dla każdego przedsiębiorstwa bez wyjątku. Nasze ceny ustalane są indywidualnie. Powiedz nam o swoich założeniach, określ jak planujesz działać, rozwijać się. Dopasujemy dla państwa najlepsze rozwiązanie. Do swojej dyspozycji dostaniesz jednego eksperta, który będzie dla ciebie nauczycielem oraz będzie pomagał ci w rozwoju twojej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura księgowego. Portal Znany Księgowy aktualnie jest marką w branży usług księgowych. Przekonaj się o tym sam, startując z nami współpracę. Sprawdź się, że księgowi z którymi współpracujemy to najlepsi profesjonaliści z branży. Znany Księgowy jest wiec do twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę.