Planujesz firmowy event lub wesele w hotelu? Podpowiemy oryginalną atrakcję wieczoru: znany karykaturzysta eventowy z Karykatury.com, błyskawicznie rysujący karykatury na żywo.

Szczepan Sadurski uświetnił ponad pół tysiąca eventów, we wszystkich zakątkach Polski. I nie tylko, bo zapraszano go na imprezy odbywające się w różnych krajach. Od Europy, przez USA, po Australię.

Jeśli chciałbyś zobaczyć, jak dowcipne podobizny wyczarowuje artysta nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata, wystarczy wejść na stronę Karykatury.com. Są tam najważniejsze informacje oraz e-mail, na który wystarczy wysłać zapytanie o wycenę oraz dostępność terminu, koniecznie podając datę i miejsce imprezy. Od razu podpowiemy: honorarium jest przystępne i nie przekracza budżetu typowego, polskiego wesela czy firmowego eventu.

Event w hotelu i karykatury

Nie napiszemy tu, dlaczego to właśnie w hotelach wiele firm decyduje się zorganizować niezapomniany event. I czemu to w hotelach często organizowane są wyjątkowe wesela. Jedno jest pewne: organizator eventu najczęściej sam załatwia atrakcje (np. karykaturzystę), ale także hotel może zaproponować oryginalną atrakcję, która uświetni wieczór.

Bo to najczęściej imprezy wieczorne i oczywiście na luzie. Wyjątkowa okazja, catering, drinki, muzyka. Wszyscy mają się świetnie bawić. Dlatego w taką atmosferę wpisuje się znakomity, doświadczony karykaturzysta. Nie męczący wszystkim długim pozowaniem, ale uzupełniający rozrywkową atmosferę wieczoru.

Sadurski rysuje karykatury niewiarygodnie szybko. Wystarczy usiąść na chwilę przy jego stanowisku i uśmiechnąć się. To dobra informacja dla organizatora eventu i managra hotelu: nie trzeba żadnej sceny, specjalnych warunków i nie ma dodatkowych kosztów. Wszystko co niezbędne do wykonania pracy przywozi ze sobą, a krzesła czy stolik zawsze są na miejscu.

Karykaturzysta: atrakcja wieczoru

Karykatury na żywo, to z jednej strony świetna rozrywka dla uczestników imprezy, a z drugiej – miła pamiątka po powrocie do domu. Tym lepsza, bo wykonana ręką artysty, którego znamy z mediów i na co dzień drukującego swoje karykatury w prasie. Własnoręcznie wykonanym obrazkiem wykonanym przez znanego karykaturzystę, można się potem pochwalić. A nawet zrobić sobie z nim zdjęcie albo wrzucić zdjęcie swojej karykatury np. na Instagrama. Ten doświadczony karykaturzysta świetnie wpisuje się w charakter każdej imprezy o charakterze rozrywkowym.

Hotel, to dobry wybór dla każdego, z kilku powodów. Karykaturzysta, nawet jeśli przyjedzie samochodem kilkaset kilometrów, rozgości się w pokoju hotelowym przed zaplanowaną imprezą. Nie trzeba się martwić, że jeszcze nie przyjechał, albo że się spóźni. A zaraz po zakończeniu pracy, niezależnie która to będzie godzina, może wypocząć, aby nazajutrz rano ruszyć w drogę powrotną.

Karykatury na żywo w hotelu

Dla karykaturzysty eventowego ciągłe podróżowanie i noclegi w hotelach, to codzienność od lat. Jest przecież częścią branży eventowej. I nie dość, że lubi swoją pracę, to sprawia ona przyjemność innym. Wciąż widzi uśmiechnięte twarze – tego z pewnością można mu pozazdrościć. Na widok swojej dowcipnego portretu niektórzy reagują bardzo żywiołowo, niż samym uśmiechem – i o to właśnie chodzi! Uczestnicy firmowego eventu czy wesela po to przybyli na niezapomniany event w hotelu, aby się świetnie bawić.