W województwie wielkopolskim znajdziemy całą masę odpowiednich dla nas gospodarstw agroturystycznych. Każde z nich posiada na własność ogromną powierzchnię, na której od najdziemy piękne pastwiska, łąki oraz krajobrazy. Świeże powietrze, przyjemna atmosfera na łonie natury, brak problemów to coś o czym marzy każdy z nas. Piękne ośrodki obfitują w masę atrakcji i rozrywek. Jednym z największych atutów są hodowle zwierząt, na których spotkamy różnorodne okazy fauny, począwszy od psów, kończąc na rozmaitych gatunkach bydła.

Wspaniałym miejscem jest Dwór Dębogóra, który posiada wszystkie wcześniej wymienione cechy oraz atrakcje. Podczas pobytu goście przenoszą się na sielską scenerię krajobrazu wiejskiego. Dużą popularnością cieszą się krowy rasy Highland. Zwierzęta te świetnie komponują się z otoczeniem i agroturystyką. Łagodne oraz średnich rozmiarów bydło przysparzają wiele radości najmłodszym gościom. Krowy te charakteryzuje długa, kolorowa sierść, która pokrywa całe ich ciało. Innym aspektem odróżniającym je od innych gatunków bydła jest bujna grzywa zakrywająca oczy. Typowo agroturystycznymi zwierzętami o podobnej popularności są konie. Podczas wiosny i lata przeprowadzane są przejażdżki bryczką, mamy okazję za pomocą koni przemierzać pastwiska oraz okolice ośrodka. Natomiast zimą organizowane są kuligi, co stanowi rozrywkę zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych osób. Nawet w sytuacji gdy przyjedziemy do ośrodka sami to szybko znajdziemy sobie najlepszego przyjaciela w trakcie pobytu. Wierny towarzysz Fafik to pies, który umili nam każdą wolną chwilę. Właściwie od  momentu wstępu na teren obiektu wita nas on szczerym uśmiechem i merdaniem ogonem. Będzie z nami zarówno przy aktywnie spędzanym czasie na świeżym powietrzu, jak i podczas odpoczynku wieczorem przy ognisku, zajadając pieczoną kiełbaskę.

Podsumowując, Dwór Dębogóra to idealne miejsce do przyjazdu z rodziną, ze znajomymi, a nawet samemu, ponieważ nigdy nie zabraknie tu wrażeń, zwierzęta bardzo lubią towarzystwo ludzi i chętnie spędzają z nimi czas. Wspomnienia zostaną z nami na bardzo długi czas.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.